Centrum pro rodinu
Jitřenka Hranice

736239179
cprhranice@ado.cz

Příměstské tábory

O prázdninách připravujeme pro děti školního věku oblíbené Příměstské tábory

Jedná se vždy o týdenní program od 8 do 15 hodin. Začínáme mší svatou. Poté je na faře malá svačinka a následuje dopolední program venku, na hřišti nebo v přírodě. Oběd je zajištěn také na faře. Odpolední program je většinou tvořivý.  Součástí tábora bývá koupání na plovárně, výlet do Teplic n. B. apod. Program je většinou motivován celotáborovou hrou na různá témata, např.  Putování s Cyrilem a Metodějem, Čeští svatí, muzicírování se Sv. Cecílií, pilování statečnosti s Johankou z Arku, Cesta kolem světa, Ježíšova podobenství. Také jsme se vydali na cestu z Egypta do zaslíbené země nebo jsme putovali do Fátimy. Loni děti vykonaly Misijní cestu po pěti světadílech a také se snažili poznat dobu Karla IV a stará řemesla v tématu Tajemství Karlova mostu

Tento program se neobejde bez pomoci dobrovolníků. V případě zájmu o tuto práci nás kontaktujte na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 736239179.

Poděkování od Mary’s Meals

Součástí druhého turnusu příměstského tábora 2019 v Ústí, byla i beseda o Mary's Meals, která děti zaujala tak, že děti po celý týden dávali do kasičky peníze, které ušetřili. Za celý tábor se vybralo 1 263 Kč.

Číst dál...

Literární ohlasy z táborů

Občas dostanou děti za úkol v rámci hry či bodování složit píseň či báseň. I některé pokřiky družin jsou velmi nápadité, uvádíme zlomek toho, co se podařilo zachovat :-).

Číst dál...

2019 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprhranice@ado.cz