Centrum pro rodinu
Jitřenka Hranice

736239179
cprhranice@ado.cz

Pro děti

Benjamínek - odpolední spolčátko

Zveme děti i jejich rodiče na pravidelné setkávání v odpoledním spolčátku BENJAMÍNEK, které se bude konat každé sudé úterý od 16 hodin na faře v Hranicích. Předpokládané ukončení v 18 hodin.

Číst dál...

Táborníček

Setkávání dětí - účastníků našich příměstských táborů. Uvítáme ovšem mezi sebou i další děti.

Číst dál...

Podkategorie

 • Příměstské tábory

  O prázdninách připravujeme pro děti školního věku oblíbené Příměstské tábory

  Jedná se vždy o týdenní program od 8 do 15 hodin. Začínáme mší svatou. Poté je na faře malá svačinka a následuje dopolední program venku, na hřišti nebo v přírodě. Oběd je zajištěn také na faře. Odpolední program je většinou tvořivý.  Součástí tábora bývá koupání na plovárně, výlet do Teplic n. B. apod. Program je většinou motivován celotáborovou hrou na různá témata, např.  Putování s Cyrilem a Metodějem, Čeští svatí, muzicírování se Sv. Cecílií, pilování statečnosti s Johankou z Arku, Cesta kolem světa, Ježíšova podobenství. Také jsme se vydali na cestu z Egypta do zaslíbené země nebo jsme putovali do Fátimy. Loni děti vykonaly Misijní cestu po pěti světadílech a také se snažili poznat dobu Karla IV a stará řemesla v tématu Tajemství Karlova mostu

  Tento program se neobejde bez pomoci dobrovolníků. V případě zájmu o tuto práci nás kontaktujte na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 736239179.

  Počet článků:
  2

2020 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprhranice@ado.cz