Centrum pro rodinu
Jitřenka Hranice

736239179
cprhranice@ado.cz

Pro manžele

Nejen jeden z pohledů na přirozenou rodinu naleznete v tomto videu:

 

kurz Manželské večery 2019

Srdečně zveme manželské i partnerské dvojice na vynikající kurz Manželské večery. Tento kurz začne ve středu 27. února v 18 hodin v restauraci Nadsklepí v Lipníku nad Bečvou.

Číst dál...

Společenství

Manželské páry, které mají zájem setkávat se, společně se sdílet, modlit se za svá manželství a také se vzdělávat, se mohou 1x měsíčně setkávat na Manželském společenství (dříve Večery pro manželství). Tato setkání se konají pravidelně 1x měsíčně vždy ve středu od 17 hodin. 

V březnu se sejdeme ve středu 27. od 17 hodin na faře v Hranicích.

Číst dál...

Manželské večery

Kurz pořádáme většinou na podzim nebo začátkem nového roku a tvoří ho osm setkání. Záměrem kurzu je pomoci všem manželským párům posílit a prohloubit jejich partnerský vztah. 

Číst dál...

Web o manželství

Inspiraci i informace můžete nlézt na novém webu o manželství

Přednášky

V rámci Národního týdne manželství, ale i během roku připravujeme pro manžele přednášky a besedy s odborníky nebo setkání s jinými manželskými páry, které jsou ochotny podělit se o své zkušenosti s budováním dobrého manželství. Aktuální informace naleznete na našem webu v kalendáři a aktualitách.

Podkategorie

 • Národní Týden Manželství
  Národní týden manželství vznikl v roce 1996 ve Velké Británii, v roce 2007 se poprvé konal v ČR a v současné době se připravuje ve více než dvaceti dalších zemích světa. Cílem akce je posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství a též motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořili důležitost manželství. Kromě ČR se k iniciativě připojily další země, např. Austrálie, Belgie, Irská republika, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Rumunsko, Slovensko, Severní Irsko, Švýcarsko, Polsko a USA.  Partnery NTM v ČR jsou Síť mateřských center, Společnost pro podporu rodiny, Etické fórum ČR, Asociace manželských poradců, nakladatelství Návrat domů, ACET, Českomoravská asociace Klubů dvojčat a vícerčat, Asociace center pro rodinu a další organizace. Svou podporu iniciativě vyjádřila i Česká evangelikální aliance a Ekumenická rada církví.

  Cíle NTM:

  • posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství
  • motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořili důležitost manželství
  • propagovat programy i iniciativy zaměřené na rozvoj manželských vztahů v České republice.
  Počet článků:
  2

2020 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprhranice@ado.cz